EPICKI BAJKOWY POKAZ MODY

09.12.2023 15:24

Za nami III odsłona niezwykłego EPICIEGO BAJKOWEGO POKAZU MODY . Tym razem w rolę modelek i model wcielili się najmłodsi mieszkańcy naszego powiatu. Na wybiegu w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 2 w Choszcznie, dzieci zaprezentowała bajkowe i filmowe postaci m.in. Barbie, Czerwonego Kapturka, Czarownicy, księżniczek z bajek Disneya, Czarnego Kota, Biedronki , Ani z Zielonego Wzgórza czy Pippi Langstrumpf.
Podczas wydarzenia zbierane były środki na leczenie 3-letniego Olka Łopato, zmagającego się z nowotworem złośliwym – neuroblastomą 4 stopnia. Dzięki Waszej pomocy udało się zebrać kwotę ponad 6 000,00 zł.
Oficjalnego otwarcia wydarzenia dokonała starosta choszczeńska Wioletta Kaszak, która objęła również patronat nad sobotnim pokazem.
„Niezmiernie się cieszę, że Epicki Pokaz Mody na stałe wpisał się już w kalendarz wydarzeń kulturalnych Powiatu Choszczeńskiego. Łącząc dobrą zabawę z otwartością i dobrocią serca wspólnie pomagamy potrzebującym mieszkańcom naszego powiatu. Dziś wspieramy Olka Łopato. Olku jesteśmy z Tobą” – powiedziała starosta życząc Olkowi siły w powrocie do zdrowia.
Tegoroczny Epicki Pokaz Mody poprowadzili: Sandra Żuk-Grzejszczyk oraz Jan Żołnierzów.
Bajkowym wokalem zachwyciły nas: Ala i Aga Żołnierzów, Hania Sankowska oraz Pola Domańska i Martynka Lewandowska.
Organizatorami III pokazu byli: Powiat Choszczeński, Fundacja „Kokoszka” we współpracy z Zespołem Szkół nr 2 w Choszcznie. Wszystkim osobom zaangażowany w realizację przedsięwzięcia serdecznie dziękujemy!
Do zobaczenia podczas IV Epickiego Pokazu Mody!

 

Print Friendly, PDF & Email